Nebankovní půjčka bez registru - Působnost v celé ČR

rychlý kontakt +420 604 331 600   

Fifty vlastní nemovitost

VLASTNÍ NEMOVITOST

VLASTNÍ NEMOVITOST  je účelový úvěr se zástavou nemovitosti. Tato hypotéka Vám umožní půjčit si vyšší částku, právě díky tomu, že je úvěr zajištěn vaším  budoucím nemovitým majetkem. Oproti tomu, ale získáte nižší úrokovou sazbu a měsíční splátku než u klasických spotřebitelských úvěrů. Za peníze získané tímto úvěrem můžete koupit Vaši vysněnou nemovitost.

Tento produkt je určen pro všechny, kteří sní o vlastním bydlení, ale také pro klienty, kteří jsou „bohužel“ zapsáni v registrech dlužníků, ale už mají veškeré půjčky zaplacené, a přesto od banky nedostanou hypotéku na koupi nemovitosti a musí nadále bydlet v pronajatých bytech apod.

Proč právě vlastní nemovitost

  • Snadné a rychlé vyřízení.
  • Dlouhodobé splácení, anebo možnosti využití mimořádných splátek.
  • Zprostředkuji vám výhodné financování.
  • Výhodnější úrok než u běžných půjček.
  • Snadný přestup na bankovní hypotéku po vymazání registrů.

 hypoteční půčjka

Od teď už jen ve svém!

Během celé doby naší spolupráce vám zajistím individuální servis a poradenství. Reference našich klientů vypovídají nejen o tom, že se na rozdíl od bank chováme lidsky, ale také o tom, že s nestandardním financováním máme velké a pozitivní zkušenosti.

Spojte se se mnou, ať už formulářem, nebo telefonicky na čísle +420 604 331 600. Rád s vámi vaší situaci proberu osobně a navrhnu možné řešení.